Spotkanie Wigilijne 2015

17.11.2015, 22:48,

Tradycyjne spotkanie wigilijne rozpoczęło się 11 grudnia o godz. 18.45 w Cafe Rene (Rynek). 15-minutowe opóźnienie spowodowane było oczekiwaniem na najbardziej zapracowanego w naszym Zrzeszeniu Kolegę Janusza Bauzę, któremu dziękujemy za przybycie w ramach "kwadransu akademickiego".

 

Spotkanie zaszczycił swoją obecnością Pan Burmistrz Krzysztof Poszwa, któremu dziękujemy za przyjęcie zaproszenia, ciepłe słowa i życzenia przekazane naszemu Zrzeszeniu. Liczymy również na współpracę, o której zapewniał nas Pan Burmistrz.


Po powitaniu wygłoszonym przez Prezesa Andrzeja Zająca głos zabrał ks. kanonik Witold Chmielewski, któremu serdecznie dziękujemy za słowo i życzenia.

 

W świątecznym nastroju po odczytaniu ewangelii przez ks. kanonika Witolda Chmielewskiego Proboszcza Parafii pw. bł. Michała Kozala składaliśmy sobie życzenia dzieląc się opłatkiem.

 

Po życzeniach modlitwa poprzedziła wieczerzę wigilijną. Stół wigilijny pełen potraw serwowanych przez Cafe Rene zachwycał wszystkich za co bardzo dziękujemy.

 

Podziękowania również dla Zbyszka Królczyka, który jak zwykle od strony logistycznej zadbał o wszystko.

 

Wigilijnej wieczerzy towarzyszyły kolędy, które przy własnym akompaniamencie śpiewały Pani Hanna Korbal z córką Danusią oraz wszyscy uczestnicy spotkania.

Fot. A. Bilski

   

   

   

 

 
« Wstecz