Spotkanie Wigilijne 2016

09.12.2016, 12:12,

Tradycyjne spotkanie wigilijne odbyło się 15 grudnia o godz. 18.30 w Cafe Rene Wągrowiec Rynek.

Tym razem Kolega Janusz Bauza (przewodniczący KR), przybył punktualnie i nie czekając na Niego mogliśmy rozpocząć punktualnie. Dziękujemy.

Spotkanie zaszczycił swoją obecnością Pan Burmistrz Krzysztof Poszwa i Przewodniczący RM Pan Wiesław Zając, którym dziękujemy za przyjęcie zaproszenia, ciepłe słowa i życzenia przekazane naszemu Zrzeszeniu.

Liczymy również na współpracę, której owocem będzie poprawa funkcjonowania punktów handlowych w Wągrowcu.

 

Na spotkanie przybyli członkowie z osobą towarzyszącą.


Po powitaniu wygłoszonym przez Prezesa Andrzeja Zająca głos zabrał ks. kanonik Witold Chmielewski, któremu serdecznie dziękujemy za słowo i życzenia.

 

W świątecznym nastroju po odczytaniu ewangelii przez ks. kanonika Witolda Chmielewskiego Proboszcza Parafii pw. bł. Michała Kozala składaliśmy sobie życzenia dzieląc się opłatkiem.

 

Po życzeniach wszyscy przystąpili do stołu wigilijnego pełnego potraw serwowanych przez Cafe Rene. Przygotowane potrawy zachwyciły wszystkich za co bardzo dziękujemy.

 

Podziękowania również dla Zbyszka Królczyka, który jak zwykle od strony logistycznej zadbał o wszystko. Panie Zbyszku super - dziękujemy.

 

Wigilijnej wieczerzy towarzyszyły kolędy, które przy własnym akompaniamencie śpiewały Pani Hanna Korbal z córką Danusią oraz wszyscy uczestnicy spotkania.

 

   

   

   

   

   

 
« Wstecz